RT0805WRA07806RL
MFR.Part #
RT0805WRA07806RL
JLCPCB Part #
C6668973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS