RT1206CRB0722R6L
MFR.Part #
RT1206CRB0722R6L
JLCPCB Part #
C1702620
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS