AA1218JK-07270KL
MFR.Part #
AA1218JK-07270KL
JLCPCB Part #
C4142163
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS