PT2010FK-7W0R75L
MFR.Part #
PT2010FK-7W0R75L
JLCPCB Part #
C875825
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS