RT1206CRB0720RL
MFR.Part #
RT1206CRB0720RL
JLCPCB Part #
C871534
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS