RC1206JR-131K1L
MFR.Part #
RC1206JR-131K1L
JLCPCB Part #
C5843005
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS