RN73H2BTTD1070D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1070D10
JLCPCB Part #
C2561327
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS