AC0201FR-0718R7L
MFR.Part #
AC0201FR-0718R7L
JLCPCB Part #
C4284825
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS