MFR100FTE52-3K16
MFR.Part #
MFR100FTE52-3K16
JLCPCB Part #
C1384162
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS