RT1206BRE07442RL
MFR.Part #
RT1206BRE07442RL
JLCPCB Part #
C871321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS