RT0805WRE0724R3L
MFR.Part #
RT0805WRE0724R3L
JLCPCB Part #
C1710829
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS