RT1206BRE07240KL
MFR.Part #
RT1206BRE07240KL
JLCPCB Part #
C871158
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS