AC0603DRE074K53L
MFR.Part #
AC0603DRE074K53L
JLCPCB Part #
C6491965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS