SR1206JR-07330RL
MFR.Part #
SR1206JR-07330RL
JLCPCB Part #
C874016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS