YC162-FR-0713K7L
MFR.Part #
YC162-FR-0713K7L
JLCPCB Part #
C1734269
Description
13.7kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS