RT1206BRE0717K4L
MFR.Part #
RT1206BRE0717K4L
JLCPCB Part #
C871061
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS