CRGH1206F1K24
MFR.Part #
CRGH1206F1K24
JLCPCB Part #
C4201840
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS