RT0805DRD0715K8L
MFR.Part #
RT0805DRD0715K8L
JLCPCB Part #
C2114885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS