MFR50SFBE52-226K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-226K
JLCPCB Part #
C1372696
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS