RT1206BRD078K25L
MFR.Part #
RT1206BRD078K25L
JLCPCB Part #
C870925
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS