RC1206JR-13390KL
MFR.Part #
RC1206JR-13390KL
JLCPCB Part #
C20164366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS