AT0805BRE07140KL
MFR.Part #
AT0805BRE07140KL
JLCPCB Part #
C6466656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS