RT1206BRD074R7L
MFR.Part #
RT1206BRD074R7L
JLCPCB Part #
C7065194
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS