RSF2WSJR-73-3R6
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-3R6
JLCPCB Part #
C1761450
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS