AT0402BRE0797K6L
MFR.Part #
AT0402BRE0797K6L
JLCPCB Part #
C6127310
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS