RT1206BRD072R67L
MFR.Part #
RT1206BRD072R67L
JLCPCB Part #
C7065186
Description
-55℃~+155℃ 2.67Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS