FMP100FTE52-604K
MFR.Part #
FMP100FTE52-604K
JLCPCB Part #
C1383933
Description
-55℃~+155℃ 1W 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS