RT2010DKE07590KL
MFR.Part #
RT2010DKE07590KL
JLCPCB Part #
C1715618
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS