ERJ-U08F4872V
MFR.Part #
ERJ-U08F4872V
JLCPCB Part #
C1013661
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS