RT1206BRC07680RL
MFR.Part #
RT1206BRC07680RL
JLCPCB Part #
C870259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS