RT1206BRC07280RL
MFR.Part #
RT1206BRC07280RL
JLCPCB Part #
C870018
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS