RC0805DR-074K32L
MFR.Part #
RC0805DR-074K32L
JLCPCB Part #
C4256981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS