RK73G2BRTTD6040D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6040D
JLCPCB Part #
C7049866
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS