RT1206BRC0743K2L
MFR.Part #
RT1206BRC0743K2L
JLCPCB Part #
C870145
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS