RT2512FKE071K47L
MFR.Part #
RT2512FKE071K47L
JLCPCB Part #
C2141054
Description
-55℃~+125℃ 1.47kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS