1.5KE82CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE82CA/B
JLCPCB Part #
C3706814
Package
DO-201
Description
1.5kW 113V 13.5A 70.1V 77.9V TVS DO-201 Abolished Device ROHS