RT1206BRC0733K2L
MFR.Part #
RT1206BRC0733K2L
JLCPCB Part #
C870073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS