RT1206BRC0727RL
MFR.Part #
RT1206BRC0727RL
JLCPCB Part #
C870016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS