RT1206BRB0727RL
MFR.Part #
RT1206BRB0727RL
JLCPCB Part #
C6288476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS