RT0805BRB0721R5L
MFR.Part #
RT0805BRB0721R5L
JLCPCB Part #
C864191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS