RT1206BRB0722RL
MFR.Part #
RT1206BRB0722RL
JLCPCB Part #
C869718
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS