RC0100JR-074R3L
MFR.Part #
RC0100JR-074R3L
JLCPCB Part #
C850631
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 31.25mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS