RT1206WRB0722RL
MFR.Part #
RT1206WRB0722RL
JLCPCB Part #
C4146204
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS