RT0805WRE078K06L
MFR.Part #
RT0805WRE078K06L
JLCPCB Part #
C1710579
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS