AC1020JK-07680RL
MFR.Part #
AC1020JK-07680RL
JLCPCB Part #
C6117871
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS