AHP50AJB-51R
MFR.Part #
AHP50AJB-51R
JLCPCB Part #
C1568708
Description
50W 51Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS