RT1210CRE073K57L
MFR.Part #
RT1210CRE073K57L
JLCPCB Part #
C1705555
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS