RT0805WRD079K1L
MFR.Part #
RT0805WRD079K1L
JLCPCB Part #
C4073733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS