TLM2AER022JTD
MFR.Part #
TLM2AER022JTD
JLCPCB Part #
C3983828
Description
-55℃~+155℃ 22mΩ 250mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS