RT0805WRD0756RL
MFR.Part #
RT0805WRD0756RL
JLCPCB Part #
C1712184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS